Dom do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 135.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa MokotowTrzecia parter to open space do dowolnej aranżacji, który może z powodzeniem pełnić rolę kolejnej sypialni, pracowni, bawialni etc. Dodatkowe informacje:
dom doskonale nadaje się również na biuro, siedzibę firmy, showroom, kancelarię. Mimo bliskości ulicy puławskiej, w ogrodzie panuje spokój oraz błoga cisza. To bezapelacyjnie dom z duszą, który będzie doskonały dla ludzi lubiących doskonałe miejsca. 500 pln

lokalizacja:
doskonała lokalizacja, zarówno ze względu komunikacji z centrum, jak również najbliższego otoczenia. Nie zawiera wątpliwości, że tu mieszkała artystka. Cena najmu na usługi biurowe wynosi 4. W przyziemiu są dwa pomieszczenia z oknami, pom. Na pierwszym piętrze są 2 sypialnie a także łazienka z wanna. Klimatyczny dom tuż niedaleko parku morskie oko!

opis nieruchomości:
jest to wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego klienta. Gospodarcze, toaleta, łazienka. Pieszy dystans do urokliwego parku morskie oko, kawiarenek, restauracji oraz rozlicznych pubów. Przypominająca stylem klimatyczne mieszkania paryża. Rozkład:
na parterze umieszczony salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, mały hall. Z jadalni zejscie do cichego ogródka. Prestiżowe sąsiedztwo daje bezpieczeństwo – kilka kroków dalej zlokalizowany m. Po przekroczeniu progu zostajemy zaczarowani magią tego miejsca, którą zapewnia się wyczuć w każdym jego kącie.

Category: Bez kategorii | Tags: , , , | No comments yet


You must be logged in to post a comment.